Panasonic gaiss - gaiss siltumsūkņu oficiālais izplatītājs un sertificēts servisa centrs Baltijā no 1998.gada ! Salons Rīgā ,Straupes ielā 3. Tālrunis +371 67310 975 RIKON

ANNO 1991

Svarīga Informacija

Katru dienu mēs dzirdām par energoresursu sadārdzinājumu un uzdodam sev jautājumu :'' Kādu apkures veidu izvēlēties?'' Neskatoties uz patstāvīgi pieugošām elektrības cenām, gaisa siltumsūknis paliek par izvēli Nr1.

Ja mēs salidzināsim cik izmaksā viens kW siltuma saražots ar dažadiem apkures veidiem mēs varam redzēt Panasonic gaiss-gaiss siltumsūkņa acīmredzamu priekšrocību. Panasonic Nordic siltumsūkņi var saražot siltumu divas reizes lētāk par LPG un dizeli, bet ja jūs izmaktojat elektro apkuri vai jonu katlu ,tad jums ir iespēja samazināt savus izdevumus lidz pat trijām reizēm. šajā gadījumā iekarta atmaksāsies 1,5 - 2 gadu laikā.

Siltumsūkņu sērija HE var būt inresesanta maģistrālās gāzes lietotājiem, ja jūs uzstādīsiet šīs serijas siltumsūkni ,tad jūs varat samazināt savas apkures izmaksas uz 25% ,kas arī dod jūtamu ekonomiju!

Panasonic siltumsūkņus izvēlās  daudz cilvēku kuri izmanto malkas apkuri . Šie klienti iegūst komfortablu un ekonomisku apkuri kura ir tikai par 10-20% dargāka par malkas apkuri. Galvenā priešrocība ir tā ,ka klientam vairs nav nepieciešams kurināt krāsni katru dienu- septiņus mēnešus gadā ,bet gad paris nedeļas ziemas laikā. Citiem tā ir ispēja doties ilgi gaidītā atvaļinājumā un nav jauztraucās par māju savas prombūtnes laikā. Citiem tā ir iespeja palīdzet saviem vecākiem, kuriem veselība neļauj nodarboties at malkas nešanu un kurināšanu.

Ir arī daudz klientu kuriem ir vasarnīcas , tā saucamās brīvdienu mājas uz kurām ģimene dodās nedeļas nogalē.
Protams jūs gribat ierasties siltās un omulīgās telpās , bet bieži to nav iespējams realizēt ! Ja jūs atstāsiet ieslēgtus elektro radiātorus tad jūs saņemsiet šoku ieraudzot savus elektrības teiķinus. Ja jūs izmantosiet jaudīgu kamīnu , tad jums ierodoties vasarnīcā, tas būs jākurina vairākas stundas ,lai iegūtu velamo temperatūru un komfortu visās telpās. Bet šis paņemiens jums neļaus ziemā izmantot ūdeni un kanalizāciju ! Ko darī ?

Ir risinājums - Panasonic Nordic siltumsūkņu modeļi ar +8/10C grādu uzturēšanu. Darbības princips ir vienkārš ,telpās tiek uztureti +8C vai +10C , kas ļauj saglabāt neskartu visu vasarnīcas iedzīvio ,kā arī nav nepieciešams noliet sanitāro ūdeni ! Šajā režīmā siltumsūknis paterē ļoti maz elektroenerģijas , vidēji 10-25 Ls/ mēnesī.
Ierodoties vasarnicā jus ieslēdzat siltumsūkni uz 21C un vairāku stundu laikā vasarbnīcā jūs sasniegsiet komfortablu temperatūru. Kā papildus opciju mēs piedāvājam iegādāties jums Wi-Fi moduli Intesis Home , ar kura palīdzibu jūs pilnībā attālināti varat kontrolēt savu siltumsūkni no viedtāluņa vai datora . Tas nozīmē ka jūs varat dienu pirms došanās uz vasarnīcu aizsūtīt komandu sildīt +21C un nakošā dienā ierodoties vasarnīcā ar ģimeni, jūs varēsiet baudīt dabu un mieru ,nevis nodarboties ar neiteresantu mehanisku darbu -krasns kurināšanu !

 

Pirmo reizi Latvijā tiek piedāvāta 7 gadu garantija uz gaiss-gaiss siltumsūkņiem !

 

 

2013.gada Nordic modeļiem tiek piedāvāta 7 gadu garantija bez āra temperatūras ierobežojuma !

 

Panasonic jau vairāk ,kā divdesmit garus ir vadošais gaiss-gaiss siltumsūkņu piegādātājs Skandināvijas valtīs.

Ik gadu Skandināvijā Panasonic realizē vairāk kā 120 000 gaiss-gaiss siltumsūkņu, pateicoties tam Panasonic ieņem lielāko tirgus daļu šajā tirgus sementā. Tas tiek panākts pateicoties Panasonic siltumsūkņu labākajiem nozarē tehnisajiem datiem apvienojumā ar izcilu iekārtu drošumui !

Jau vaurāk kā 10 gadus Skandināvijas tirgū Panasonic nodrošina saviem siltumsūkņiem 5 gadu garantiju.

Bet viss apkārt mums strauji mainās un atīstās.Tāpēc mēs jau šodien speram soli pretīm klientam un  piedāvājam jums 7 gadu garantiju uz visu Panasonic siltumsūkni ,bez āra temperatūras ierobežojuma.

7 gadu garantija tiek piedāvāta uz šadiem jaunajiem 2020./2021. gada modeļiem

 

SIA”RIKON AC” ir sertificēts Panasonic situmsūkņu servisa centrs ar 26 gadu darba pieredzi

Latvijā. Mūsu uzdevums ir garantijas un pēcgarantijas servisa nodrošināšana Latvijā.

Esam izveidojuši plašu servisa tīklu visā Latvijas teritorijā, lai jebkurš Panasonic siltumsūkņa lietotājs varētu saņemt augsti kvalitatīvu un operatīvu servisu visā Latvijas teritorijā netakarīgi no atrašanās vietas .

Latvijā strādā vairāk par 3000 Panasonic Nordic gaiss-gaiss siltumsūkņiem !

Visiem Pananasonic siltumsūkņiem tiek nordošināta 5 gadu garantija !

Ikgadējā tehniskā apkope !

Siltumsūkņu pārdošanas, uzstādīšanas un apkalpošanas īpatnības.

  Siltumsūkņu sistēmas ilga un droša darbība ir atkarīga no vesela pasākumu kompleksa realizācijas.Principiāli svarīgi, lai siltumsūkņu apreiķinu, pārdošanu, piegādi, uzstādīšanu, garantijas apkalpošanu un remontu veic viena un tā pati firma,yikai tādā gadījumā var garantēt siltumsūkņa sistēmas nevainojamu darbību ilgā laika periodā. Pretējā gadījumā, ja siltumsūkni pārdod viena organizācija, bet tā uzstādāšanu veic citi (pieaicināti meistari), tad siltumsūkņa pircējam nav pie kā meklēt palīdzību problēmu gadījumā (neviens ne par ko neatbildēs). Pieredze rāda, ka šis apgalvojums ir spēkā jebkuras markas siltumsūknim.

Siltumsūkņu ikgadējās tehniskās apkopes nepieciešamība.

Siltumsūknim strādājot caur tā ārējo bloku (kondensātoru) stundas laikā tiek izsūknēts 1.2-2 tūkstoši m3 ārējā gaia. Šajā gaisā ir ārējie putekļi, sodrēji, augu putekšņi utt. Tie visi nosēžas uz kondensātora virsmas, pasliktina tā siltumapmaiņu un galu galā vienkārši “aizsprosto” siltumsūkņa ārējo bloku. Tas strauji samazina sildīšanas efektivitāti, kā arī pārkārsēšanās rezultātā var iziet no ierindas siltumsūkņa kompresors. Kā saka speciālisti: sadedzis kompresors – nāve siltumsāknim. Eļļas koksēšanās dēļ nepieciešams mainīt visas maģistrāles, atlodēt un izmazgāt kondensātoru un iztvaikotāju, nomainīt kompresoru ar darbietilpīgu metodi (lodējot) utt.. Ar vārdu sākot, lētāk ir nomainīt visu siltumsūkni, nekā to remontēt. Analoģiska situācija ir ar siltumsūkņa iekšējo bloku (iztvaikotāju), tikai netīrumi citi – putekļi telpā, dūmi, tauki utt. Tāpāc ne retāk kā vienu reizi gadā kondensātora un iztvaikotāja virsmas nepieciešams rūpīgi attīrīt.Bet tas vēl nav viss. Kondensātora dzesēšanas kontūra iekšienē zem liela spiediena (30 atm.) cirkulē super tekoša gāze “freons” R-410A (hladogens). Dažādu iemeslu dēļ (lasteku sitieni, temperatūras straujas izmaiņas utt.) maģistrālo cauruļu sieniņās var rasties mikroplaisas, caur kurām hladogens var pakāpeniski izplūst. Ja to savlaicīgi nepamana un nepapildina agregātu, tad ievērojams hladogena zaudējums noved pie gaisa iesūkšanās maģistrālēs, eļļas oksidēšanos, kompresora pārkāršanu un tā ieķīlēšanos, bet tālāk – sekas skatīt augstāk. Tāpēc ne retāk kā 1 reizi gadā nepieciešams veikt siltumsūkņa dzesēšanas kontūra visu darbības parametru pārbaudi un, nepieciešamības gadījumā, likvidēt “freona” mikro noplūdi un papildināt tā daudzumu līdz normai.

Citiem vārdiem sakot, veicot siltumsūkņa regulāru apkopi tiek veiktas noteiktas darbības, kuras garantē tā ilgu un efektīvu darbību. Firmas “RIKON” kopā ar sadarbības partneriem visā Latvijā, pilnā apjomā nodrošina pārdoto un uzstādīto Panasonic siltumsūkņu regulāru apkopi

Latvijā mēs esam uzstādījuši vairāk ,kā 3500 Panasonic gaiss-gaiss siltumsūkņu.

Dažus piemērus jūs varat apskatīt apmeklējot mūsu objektu foto galeriju.

Rekvizīti


SIA''RIKON AC''


Panasonic siltumsūkņu oficiālais izplatītājs uz sertificēts servisa centrs Latvijā.


Reģistrācijas Nr. LV40003959284
Juridiskā adrese : Straupes ielā 3, Rīgā, LV-1073, Latvija
Banka : AS Swedbanka, HABALV22
LV45HABA0551023721721

 

Aicinām jūs apmeklēt oficiālo Panasonic siltumsūkņu un kondicionieru salonu Rīgā.

 

 

Straupes ielā 3, Rīgā, LV-1073, Latvija
Tālrunis : +371 67310975
Mobīlais tālrunis : +371 29159425
E-pasts: salons@siltumpumpis.lvOficiālās mājaslapas:


www.siltumpumpis.lv
www.gaiss-udens.lv
www.kondicionieris.lv

 

Darbalaiks :
                Darbadienās : 9.00 - 17.30.
                Brīvdienās : slēgts
               

 

 

Panasonic siltumsūkņu un kondicionieru oficiālais izplatītājs Latvijā - vairumtirdzniecība .
Aicinām uz sadarbību apkures un HVAC montāžas firmas.

 

 

Straupes ielā 3, Rīgā, LV-1073, Latvija
E-pasts: dileri@siltumpumpis.lv

 

Darbalaiks :
                Darbadienās : 8.30 - 16.30.
                Brīvdienās : slēgts

               

 

Panasonic siltumsūkņu un kondicionieru sertificēts servisa centrs Latvijā

 

 

Straupes ielā 3, Rīgā, LV-1073, Latvija
Tālrunis : +371 67315538
E-pasts: serviss@siltumpumpis.lv

 

Darbalaiks :
                Darbadienās : 9.00 - 17.00.
                Brīvdienās : slēgts


               

Jūs varat pieteikt tehnisko apkopi Panasonic siltumsūknim vai kondicionierim .

 

 

Tālrunis : +371 67315538
Mobīlais tālrunis : +371 26401906
E-pasts: ta@siltumpumpis.lv

 

Darbalaiks :
                Darbadienās : 9.00 - 17.00.
                Brīvdienās : slēgts

 

 

Kā mūs atrast :

Atveriet lielāku karti !

 


Copyright © 1998-2021 "RIKON AC"